Chorvatsko FKK – nudistické pláže

Chorvatsko FKK – nudistické pláže
Chorvatsko FKK – nudistické pláže
Chorvatsko FKK – nudistické pláže
Chorvatsko FKK – nudistické pláže
Chorvatsko FKK – nudistické pláže
Chorvatsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvatsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvatsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvatsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvatsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvatsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvatsko FKK – nudistické pláže

FKK pláž 'Koversada' ve Vrsaru

Jižně od Vrsaru, na začátku Limského zálivu, se nachází nudistická pláž Koversada se stejnojmenným kempem a turistickým střediskem. Pokud dáváte přednost písečné, skalnaté nebo betonové pláži, můžete si v Koversadě vybrat, kterou chcete. Pláž je nositelem vyznamenání Modrá vlajka a má vybavení jak pro děti, tak pro dospělé návštěvníky.

Ostrov Rab – pláž 'Sahara' v Loparu

V Loparu na ostrově Rabu, nedaleko od vyhlášené loparské Rajské pláže, se nachází nudistická pláž Sahara. Na pláž se dostanete pěšky po značené stezce nebo člunem. Pláž Sahara je písečná a bujná zeleň kolem pláže zajišťuje příjemný chládek. Na pláži není žádné vybavení, kromě loďky, která tam dováží ovoce, pití a jídlo.

FKK kemp 'Monsena' u Rovinje

fkk kemp monsena rovinjPláž v kempu Monsena, který se nachází nedaleko Rovinje má všechny rysy naturistického kempu. Pláž Monsena je známá jako jedna z nejpopulárnějších gay pláží v Evropě

Nudistické pláže na ostrově Krku

FKK Njivice

Ve stejnojmenném kempu v Njivicích na ostrově Krku, 12 km od Krckého mostu, se nachází přírodní pláž Njivice. V délce pěti kilometrů se nachází desítka oblázkových pláží.

FKK Rajská pláž v Malinské

Nudistická pláž v Malinské je známá jako Rajská pláž. K pláži vede stezka, a protože pláž nemá žádné vybavení, doporučujeme vzít si s sebou všechno potřebné.

FKK Pláž 'Konobe' v Punatu

3 km od Punatu na ostrově Krku se nachází nudistická pláž Konobe a stejnojmenný kemp. Kemp a pláž jsou dobře vybaveny, takže můžete bez starosti relaxovat ve vodě i na slunci a v chládku na pláži. Pláž je oblázková a byla vyznamenána Modrou vlajkou.

FKK Pláž 'Bančuluka' v Bašce

Nedaleko Bašky na ostrově Krku se nachází nudistická pláž a stejnojmenný kemp Bančuluka. Pláž je oblázková a kolem ní jsou borovice, takže je tam i dost stínu.V blízkém kempu můžete najít záíbavu a jsou tam i restaurace a obchod.

FKK pláž 'Sv. Andrija' v Tisnu na Murteru

fkk pláž sv andrija tisno ostrov murterPláž Sv. Andrija dostala název podle kostelíka sv. Ondřeje (sv. Andrija), za kterým se nachází. Přichází se k ní borovým lesem, a sama pláž je obklopena stoletými borovicemi, takže osvěžení najdete i na pláži a nejen v průzračně čistém moři.

Nudistické pláže na ostrově Hvaru

FKK pláž 'Jerolim'

Pláž svatého Jerolíma se nachází na stejnojmenném ostrově, který sousedí s ostrovem Hvarem v archipelagu hvarských ostrovů Pakleni otoci. Agentura CNN označila pláž Jerolim za jedničku mezi nudistickými destinacemi. na celém světě. Průzračné čisté moře, skalnaté pobřeží a stín staletých borovic vás zvou, abyste se přesvědčili.

FKK pláž 'Stipanska'

Na ostrůvku Marinkovac, jednom od ostrovů v souostroví Pakleni otoci, se nachází nudistická pláž Stipanska. Na pláž se dostanete lodním taxíkem nebo soukromou lodí z ostrova Hvaru. Pláž je oblázková a skalnatá a na rozdíl od ostatních nudistických pláží na této jsou sprchy, obchod a restaurace.

FKK pláž v Makarské – 'Nugal'

Parkem Osejeva přijdete na pláž Nugal na Makarské riviéře, nedaleko Tučep. Pláž nemá žádné vybavení, takže si vše potřebné musíte přinést s sebou. Pláž je oblázková, při slunění a koupání na ní budete mít klid.

V Brelách FKK pláž Vrulja

fkk pláž vruljaNedaleko Brel se na Makarské riviéře nachází nudistická oblázková pláž Vrulja. Na pláži není žádné vybavení, kromě stínu borovic. Přístup na pláž není jednoduchý kvůli útesům, které ji obklopují, proto je nejjednodušší přijet tam loďkou z Brel nebo z Pisku.

Nudistické pláže v Dubrovníku

FKK pláž 'Proizd'

U příjezdu do Vela Luky na ostrově Korčule se nachází ostrůvek Proizd se svou krásnou oblázkovou a skalnatou nudistickou pláží. Celý ostrov kromě západní části je nudistický ráj.

FKK pláž 'Lokrum'

fkk pláž lokrum dubrovnikV jižní části ostrova Lokrum se nachází nudistická pláž. Pláž je vzdálena pouhých 5 minut chůze od přístaviště. Lokrum má kromě nudistické pláže a osamocené skály, kde můžete relaxovat v klidu a soukromí. Ve středu ostrůvku je restaurace. Převoz lodí z Dubrovníku je zajištěn několikrát za den.

FKK pláž 'Plat'

Dvanáct kilometrů na jih od Dubrovníku se mezi útesy nachází oblázková nudistická pláž Plat, která vám zajišťuje útočiště před návalem a soukromí. U pláže jsou sprchy a restaurace, kde se můžete občerstvit během letního horka.

Newsletter - přihlášení k odběru

Uveďte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete přijímat zprávy

Partner Apartmany385.CZ

Chorvatsko apartmány

Tvorba webových stránek WEB marketing - Správa webových stránek EasyEdit CMS