Cyklistika v Chorvatsku

Cyklistika v Chorvatsku
Cyklistika v Chorvatsku
Cyklistika v Chorvatsku
Cyklistika v Chorvatsku
Cyklistika v Chorvatsku
Cyklistika v Chorvatsku
  • Cyklistika v Chorvatsku
  • Cyklistika v Chorvatsku
  • Cyklistika v Chorvatsku
  • Cyklistika v Chorvatsku
  • Cyklistika v Chorvatsku
  • Cyklistika v Chorvatsku

Cyklistické stezky v Istrii

V Istrii je spousta cyklistických stezek, které vás provedou pitoreskní krajinou, o jejíž minulosti svědčí mnohé legendy.
V okolí Umagu a Novigradu na vás čekají cyklistické stezky jako například Poklad riviéry Umag (Blago umaške rivijere), Stezkami istrijské malvázie, Riviérou chuti a tradice aj. V okolí Poreče, Rovinje, Labinu i Rabce jsou také četné cyklistické stezky, např. 15. etapa Giro d´ Italia, Stezka sv. Eufemie, stezka bystrozraké Lucie a další - ve Vrsaru se projeďte Casanovovou stezkou. Kromě pobřežních stezek vám Istrie nabízí i cyklistické stezky ve vnitrozemí, na kterých lépe poznáte tento zelený poloostrov. Vydejte se proto na Hvězdnou (Zvjezdana), Glagoljaškou nebo na Vilinskou cyklistickou stezku.

Cyklistické stezky na Kvarneru

Na Kvarneru je cyklistům k dispozici 19 cyklistických stezek. Na kole si můžete porjet riviéru Opatija (Stezka Starim gradovima Liburnije), okolí Rijeky (stezka Kolem pramene Riječiny - Oko izvora Riječine), riviéru Crikvenica (stezka Zázemím crikvenické riviéry) a riviéru Novi Vinodolski (stezka Vinodolským krajem). Zvláštní pocity v přírodě zažijete na 85 km dlouhé cyklistické stezce Gorským kotarem, která nese název Velká túra Gorským kotarem. Cyklistické stezky na ostrově Rabu (stezka Loparem na ostrově Rabu), Krku (stezka Dolinami a pahorky ostrova Krku), Lošinji (stezka Ostrovem Lošinjem) a Cresu (stezka Po hřbetě ostrova Cresu) nabízejí cyklistům různé krajiny a některé stezky, jako na příklad na ostrově Lošinji, jsou určeny pro horská kola. Všechny stezky mají možnosti pro zkušené cyklisty, ale i pro cyklistické začátečníky.

Cyklistické stezky v Dalmácii

V okolí Zadru je 19 cyklistických stezek, které jsou většinou asfaltované, ale i makadamové a nezpevněné (např. stezka Benkovac - Skradin, Mirisnim poljima po okolici kraljevskoga Nina-Voňavými poli po okolí královského Ninu), Panoráma zadarského kanálu a překrásné pobřeží a mnohé další). V okolí Šibeniku jsou 3 cyklistické stezky (stezka Muna - Mikavica, Muna – Zvizdulje, vyhlídková stezka kolem přírodního parku Vransko jezero). Kolem Dubrovníku jsou dokonce 22 cyklistické stezky pro každého (např. stezka Kroz Donju bandu a Konavsko Polje), stezka Lumbarda, Maslinici, Plava oáza mnohé další). Za zvláštními zážitky se vypravte na Velebit a vyzkoušejte si jeho cyklistické stezky nebo se projeďte přírodním parkem Biokovo.

Newsletter - přihlášení k odběru

Uveďte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete přijímat zprávy

Partner Apartmany385.CZ

Chorvatsko apartmány

Tvorba webových stránek WEB marketing - Správa webových stránek EasyEdit CMS