Inzerování apartmánů na internetu

Téměř všichni pronajímatelé soukromého ubytování v Chorvatsku si jsou vědomi, že bez inzerování apartmánů na internetu je velmi obtížné obsadit sezónu, o ostatních měsících nemluvě. Přesto však se ještě stále apartmány neinzerují dostatečně a neinzerují se dostatečně účelově. Účelovou inzercí se rozumí, že k vám nepřijedou hosté z Německa, jestliže neinzerujete na německém trhu, neboli na google.de.

Statistické údaje ukazují, že nejpočetnější hosté v soukromém ubytování počtem noclehů a příjezdem do Chorvatska (kromě Chorvatů) jsou Němci, Slovinci, Rakušané, češi, Italové, Poláci a Slováci (Institut za turizam, 2012). Můžeme očekávat i hosty odjinud, ale nejvíc budeme profitovat, jestliže budeme inzerovat ve státech, odkud do Chorvatska přijíždí nejvíce hostů. Na základě údajů Institutu za turizam a Státního statistického ústavu vám nabízíme účelovou inzerci v následujících státech:
VLOŽIT INZERÁT

Inzerování apartmánů v Německu a v Rakousku

Protože jsou Němci nejpočetnější hosté v Chorvatsku podle počtu noclehů, předpokládáme, že inzerování apartmánů v Německu je opravdu nutné, proto vás v Německu inzerujeme na stránce Vip-Ferienwohnungen.de (Institut za turizam, 2012). Zajímavý je i údaj, že Němci průměrně stráví na dovolené v Chorvatsku 7,7 dne (Institut za turizam, 2012). Nesmíme zapomenout, že Němci jsou častými hosty už od Velikonoc a obvykle v dubnu, květnu, červnu a v září vidíme často na silnicích auta s německými poznávacími značkami. O čem to svědčí?

Inzerování apartmánů ve Slovinsku

Slovinci jsou podle počtu noclehů v Chorvatsku hned za Němci, proto je inzerování apartmánů ve Slovinsku nutné a naše nabídka zahrnuje inzerování apartmánů ne slovinské stránce Vip-Apartmaji.si (Institut za turizam, 2012). Průměrný pobyt Slovinců v Chorvatsku je 6,1 dne (Institut za turizam, 2012). Slovinci jsou našimi sousedy a častými hosty, kdykoliv mají nějaké svátky, a nejen během sezóny. Především nám zaplní velikonoční svátky a Svátek práce 1. května, protože mají dva dny volna. Rodiny s malými dětmi přijíždějí hlavně v září, jednak kvůli nízkým cenám, ale kvůli nižším teplotám.

Inzerování apartmánů v České republice

Češi jsou věrní hosté, kteří do Chorvatska přijíždějí rádi, a po léta zachraňují skoro každou sezónu svým hojným počtem. Češi jsou na čtvrtém místě co do počtu noclehů v Chorvatsku, a proto inzerování apartmánů v České republice provádíme na české internetové stránce Vip-Apartmany.cz (Institut za turizam, 2012). Průměrná délka pobytu Čechů v Chorvatsku v roce 2012 byla 7 dní (Institut za turizam, 2012). Pronajímatelé nás informovali, že Češi dávají přednost pobytu v červnu a v červenci a většina pronajímatelů má hodně práce a starostí s tím, jak obsadit právě celý červen.

Inzerování apartmánů u Itálii

Do roku 2011 byli Italové na třetím místě počtem noclehů v Chorvatsku,a v roce 2012 klesli na páté místo (Institut za turizam, 2012). Všichni pronajímatelé mají rádi italské hosty, a zvlášť v restauracích, protože dost utrácejí. Krize však má své následky, a proto je potřeba mnohem více se snažit inzerovat apartmány v Itálii, abychom přilákali větší počet hostů. V Itálii inzerujeme apartmány na italské stránce Vip-Appartamenti.it. Dosud nám Italové obsadili vždy srpen, a nyní se často objevují i v září a během církevních svátků v květnu a v červnu.

Inzerování apartmánů v Polsku

Od roku 2008 se Poláci stabilně drží na šestém místě počtem noclehů v Chorvatsku a Polsko je jednou z mála zemí, kterou krize příliš nezasáhla (Institut za turizam, 2012). Apartmány v Polsku inzerujeme na polské internetové stránce Vip-Apartamenty.pl. Průměrný počet dnů, které Poláci stráví v Chorvatsku, je 6,3 dne (Institut za turizam, 2012). Poláci se nesoustřeďují na žádné roční období, přijíždějí během celého roku.

Inzerování apartmánů na Slovensku

Hned za Poláky přijíždějí jako častí hosté Slováci, kteří rádi stráví dovolenou v Chorvatsku. Apartmány na Slovensku inzerujeme na slovenské internetové stránce Vip-Apartmany.sk. Průměrná doba pobytu Slováků v Chorvatsku je 6,8 dne (Institut za turizam, 2012). Nejvíc noclehů bylo zaznamenáno v druhé polovině června a v první polovině července.

Inzerování apartmánů v Chorvatsku

Pokud bychom sledovali celkový počet noclehů všech turistů v Chorvatsku, Chorvati by byli na čtvrtém místě, za Němci, Slovinci a Rakušany (Institut za turizam, 2012). Inzerování apartmánů v Chorvatsku je pro nás nejdůležitější, protože peníze, které utratíme na dovolené, zůstanou v naší zemi,ale my jsme i hosté, kteří často na jaře a na podzim přijíždíme na víkendy, během novoročních a velikonočních svátků také rádi jedeme k moři, a to jsem země, která má nejvíce volných (nepracovních) dnů.
Malý žert nikomu neuškodí a my vás v Chorvatsku inzerujeme na stránce Vip-Apartmani.hr.

Pokud se vám líbí náš způsob rozmýšlení, odpovídají vám podmínky inzerce, zbývá vám jen vložit inzerát a následujících 12 měsíců odpovídat hostům na dotazy, které vás zaplaví z uvedených 7 internetových stránek!
VLOŽIT INZERÁT

Newsletter - přihlášení k odběru

Uveďte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete přijímat zprávy

Partner Apartmany385.CZ

Chorvatsko apartmány

Tvorba webových stránek WEB marketing - Správa webových stránek EasyEdit CMS