Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku

Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější oblázkové pláže v Chorvatsku

Oblázkové pláže v Istrii

Pláž 'Ambrela' v Pule

Nedaleko Puly u vstupu do turistické zóny Verudela se nachází pláž Ambrela, která byla vyznamenaná Modrou vlajkou. Pozvolný vstup do vody a vymezený prostor ke koupání je ideální pro rodiny s dětmi - bezpečnost na pláži zajišťují hlídkující plavčíci. Na pláži si můžete vypůjčit lehátka, slunečníky a pedalina, jet ski nebo se můžete pokusit o jízdu na banánu a v tubě. Děti mají k dispozici hřiště, iceberg, trampolínu a zábavní park. Podle pláže jsou kavárničky, restaurace, stánky s rychlým občerstvením (fast food), takže se můžete občerstvit.

Pláž ' Sol Polynesia' jen 2 km od Umagu

V sídlišti Katoro, 2 km od Umagu, se nachází pláž Sol Polynesia, která byla vyznamenána Modrou vlajkou. Výhodou pláže Sol Polynesia jsou nedaleké dva bazény v travnatém terénu, kde je možno hrát kopanou a badminton. Na pláži je bar a restaurace. Pozvolný vstup do vody je ideální pro rodiny s dětmi a přístup k moři je upraven i pro invalidy. Ze sportovních aktivit si můžete zahrát plážový volejbal, tenis, stolní tenis a minigolf. Na pláži si můžete vypůjčit slunečník a lehátko, je vybavena kabinami na převlékání a sprchami.

Městská pláž Poreč v Poreči

pláž porečKilometr jižně od centra Poreče je městská pláž (gradsko kupalište), která je nositelem vyznamenání Modrá vlajka. Na pláži mají službu plavčíci a přístup k moři je upraven i pro invalidy. na pláži jsou jemné oblázky a pozvolný vstup do vody, takže je ideální pro rodiny s dětmi ale i pro milovníky hry picigin. Na pláži si můžete zahrát plážový volejbal a vodní polo a občerstvit se můžete v okolních kavárničkách. Na pláži jsou sprchy a můžete si vypůjčit lehátko a slunečník. Odvážní hosté si mohou zkusit a vypůjčit si různé rekvizity pro vodní sporty.

Oblázkové pláže na Kvarneru

Pláž 'Sunčana uvala' jen 5 min jízdy od Malého Lošinje

Ve Sluneční zátoce (Sunčana uvala) nedaleko Malého Lošinje se nachází stejnojmenná pláž Sluneční zátoka (Sunčana uvala), která byla vyznamenána Modrou vlajkou. Na pláži si můžete vypůjčit slunečníky a lehátka, jsou tam sprchy, kabiny na převlékání, WC, obchod s potravinami a prodejna potřeb pro vodní sporty. Pozvolný vstup do vody je ideální pro rodiny s dětmi a všichni vyznávači aktivní dovolené se mohou vyzkoušet jet ski, vodní lyže, jachting pedalino, mohou si zahrát plážový volejbal a tenis. Na pláži jsou kavárničky a restaurace.

'Vela plaža' v Bašce na ostrově Krku

Na jižní straně ostrova Krku je vyhlášené turistické středisko Baška a jeho Vela plaža byla vyznamenána Modrou vlajkou. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi, protože má pozvolný vstup do vody. Na pláži jsou sprchy, kabiny na převlékání, můžete si vypůjčit slunečník a lehátko. Děti se mohou bavit v zábavním parku icebergu, aquaqanu, skákat na trampolíně, jezdit na toboganu a hrát si na hřišti. Dospělí si mohou zkusit jet ski, parasailing, banana boat a tube, vodní lyže, potápění a jachting. Okolní kavárničky a restaurace mají skvělou nabídku.

V Opatiji pláž 'Slatina'

Opatija - město s nejdelší turistickou tradicí v Chorvatsku - její pláž Slatina ideálně harmonuje s secesními průčelími, která ji obklopují. Pláž se nachází v samotném centru Opatije a její betonová plocha je bezpečné místo pro lehátko, na kterém budete relaxovat. Z pláže je dobrý vstup do vody a byla vyznamenána Modrou vlajkou. Kolem pláže je botový les a v něm mnoho kavárniček a restaurací. Pláž žije i v noci, kdy se na ní probíhají různé kulturní a zábavní pořady.

Pláž 'Kačjak' v Dramlji u Crikvenice

pláž kačjak dramaljNedaleko Crikvenice, v malém turistické středisku Dramalj se nachází pláž Kačjak. Má pozvolný vstup do vody, a proto je ideální pro rodiny s dětmi, a o bezpečnost se starají plavčíci. Na pláži si můžete vypůjčit pedalina, slunečník a lehátka a jsou tu také sprchy a kabiny na převlékání a WC.Na pláži můžete hrát plážový volejbal, mini golf a stolní tenis. Nedaleko pláže jsou kavárničky, cukrárna, stánek s palačinkami a restaurace, které nabízejí domácí speciality. V sousedním parku jsou tři trim stezky.

Oblázkové pláže v Dalmácii

'Plava plaža' ve Vodicích

V jednom z nejatraktivnějších turistických středisek Vodice se nachází 4 km dlouhá pláž pod názvem Plava plaža, která byla ohodnocena Modrou vlajkou. Má pozvolný vstup do moře, a proto je ideální pro rodiny s dětmi. Na pláži si můžete vypůjčit slunečníky, lehátka, jsou sprchy, kabiny na převlékání, kiosk, WC, obchod s potravinami a prodejna potřeb pro vodní sporty. Děti i dospělí mají příležitost k různým aktivitám a vyhlášeném Hookah baru se můžete bavit až do rána. Na pláži můžete hrát plážový volejbal, můžete plachtit, vozit se na banana boatu nebo v tubě, můžete zkusit parasailing, jet ski a mnohé další zábavy.

Pláž 'Punta rata' v Brelách na Makarské riviéře

V atraktivním turistickém středisku na Makarské riviéře Brela se nachází pláž Punta rata, které byla vyznamenána Modrou vlajkou. Hladké oblázky a teplé moře jsou bezvadný výběr pro rodiny s dětmi. Na pláži si můžete vypůjčit slunečníky a lehátka, jsou tu i sprchy a wC. Občerstvit se můžete v kavárničkách, restauracích, cukrárnách a barech na pláži. V přestávce mezi koupáním a sluněním si můžete zahrát plážový volejbal, tenis, zkusit jet ski, parasailing, banana boat, tube, zahrát si malou kopanou nebo si vypůjčit pedalino.

V Dubrovníku pláž 'Bellevue'

pláž bellevue dubrovnikVe skalnatém zálivu chorvatské turistické perly Dubrovníku se pod stejnojmenným hotelem nachází pláž Bellevue. Protože je mezi skalnatými útesy, je na ní už brzy odpoledne stán, a proto doporučujeme přijít dopoledne nebo hned po obědě. Na pláži si můžete vypůjčit lehátka, slunečníky, pedalina a jet ski a občerstvit se můžete v okolních kavárničkách a restauracích. Atrakcí této pláže je soutěž amatérských hráčů vodního pola “divoká liga“ (divlja liga), která se organizuje v půli léta a navštíví ji více než 30 000 lidí.

Pláž 'Zlatni Rat' v Bolu na ostrově Brač

Na jižním pobřeží ostrova Brač, v Bolu, se nachází pláž Zlatní rat, symbol chorvatského turismu. Zvláštní je na této pláži písečný mys (rt - rat), který vyčnívá kolem 500 m do čistého, průzračného moře a svůj tvar mění pod vlivem větru a vln. Vzhledem k příznivým povětrnostním podmínkám je v Bolu škola surfování a také škola potápění vás zve na atraktivní pátrání v hlubinách. Na pláži se můžete občerstvit v kavárničkách a v restauraci a zábava pokračuje dlouho do noci. Pláž je vhodná i pro rodiče s dětmi, jednotlivce, dobrodružné povahy i mladé lidi chtivé zábavy.

Newsletter - přihlášení k odběru

Uveďte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete přijímat zprávy

Partner Apartmany385.CZ

Chorvatsko apartmány

Tvorba webových stránek WEB marketing - Správa webových stránek EasyEdit CMS