Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku

Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku
  • Nejkrásnější písečné pláže v Chorvatsku

Písečné pláže v Istrii

Pláž 'Pješčana uvala' ve stejnojmenném místě

Ve stejnojmenném místě, ve vzdálenosti 5 km od Puly se nachází pláž Pješčana uvala.. Pláž je písečná, jak to říká sám název, s pozvolným vstupem do vody, takže je ideální pro rodiny s dětmi a nezkušené plavce. Stín korun stromů vás bude chránit během letního horka po celý den a bude na vás působit uklidňujícím dojmem. Promenáda kolem pláže je plná turistické nabídky, takže se budete moci osvěžit v mnoha restauracích, caffe barech a vinných sklepech. Vybavení pláží je vhodné pro děti, ať už jde o vodní sporty nebo o hřiště u pláže. Výhodou této pláže je i blízká marina.

'Bijeca' – písečná pláž v Medulinu

Istrijské turistické středisko Medulin má kilometrovou písečnou pláž Bijeca. Pozvolný vstup do vody je ideální pro rodiny s dětmi a pro nezkušené plavce. V Medulinu se v posledních letech organizují turnaje v plážovém volejbalu. Vybavení pláže, jako jsou restaurace, caffe bary a vinné sklípky uspokojí mnohé hosty a děti se budou bavit na vodním toboganu. Na pláži je možno si vypůjčit lehátka a slunečníky.

Písečné pláže na Kvarneru

'Rajská pláž' v Loparu na ostrově Rabu

rajská pláž lopar ostrov rab"Rajská pláž", dlouhá dva kilometry, se nachází v malém turistickém středisku Lopar na ostrově Rabu; je držitelem Modré vlajky. Pláž má pozvolný vstup do vody, a proto je ideální pro rodiny s dětmi. Na pláži je vodní tobogan, zařízení pro vodní sporty, jsou tam i různé sportovní terény, takže si můžete zahrát tenis, kopanou, košíkovou, mini golf, volejbal a stolní tenis. Děti se mohou bavit sbíráním škeblí, mohou stavět hrady z písku a koupat se v teplém moři. A starší návštěvníci se mohou osvěžit v kavárničce a restauraci na pláži a vypůjčit si lehátko nebo slunečník.

Pláž 'Spiaza' na ostrově Susku

Pláž 'Spiaza' se nachází u vesnice Donje Selo na ostrově Susku, který leží západně od ostrova Lošinj. Tento písečný ostrov se může pochlubit písečnou zátokou Spiaza ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro zamilované dvojice. na pláži si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky, můžete hrát plážový volejbal, najmout si pedalino, a pokud se chcete osvěžit, u pláže je několik kavárniček a restaurací.

Crikvenica – hlavní městská pláž 'Crni molo'

pláž crni molo crikvenicaKolem 200 m od centra Crikvenice se nachází vyhlášená crikvenická městská pláž (Gradska plaža), vyznamenaná Modrou vlajkou. Na tuto pláž se platí vstupné 20 kun. Pláž je přístupná osobám s tělesným postižením.Na pláži si můžete vypůjčit slunečníky a lehátka, můžete provádět různé vodní sporty, mladí se mohou bavit v různých klubech a kavárničkách pozdě do noci. Pláž může uspokojit lidi různého profilu a zvlášť ty, kdo mají rádi množství a ruch. Pozvolný vstup do vody je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Ostrov Rab – pláž 'Livačine' v Loparu

Nedaleko od Rajské pláž v Loparu na ostrově Rabu se nachází vyhlášená loparská pláž Livačina. Je obklopena borovým lesem a má pozvolný vstup do vody - je ideální pro rodiny s dětmi. Pokud se chcete osvěžit, najdete ve stínu borovic restauraci a bar s kvalitní nabídkou jídla a pití. Na pláži si můžete vypůjčit různé rekvizity, jako jsou slunečníky, lehátka, pedalina a můžete si zahrát plážový volejbal. Průzračné moře a okolní zátoky vás okouzlí, takže se sem jistě budete chtít vrátit.

Písečné pláže v Dalmácii

Plaž 'Zaton' jen 5 min od Zadru

Nedaleko od Zadru v turistickém středisku Zaton se nachází stejnojmenná písečná pláž, vyznamenaná Modrou vlajkou. Pláž je dlouhá 1,5 km a pozvolný vstup do vody je ideální pro rodiny s dětmi a také invalidé mají zajištěn přístup k vodě. Na pláži si můžete vypůjčit slunečník a lehátko a děti se mohou vydovádět na toboganu, aquaganu, icebergu a jumping centru. Na pláži můžete hrát plážový volejbal a osvěžit se můžete v beach a snack barech.

Písečná pláž Ninská laguna v Ninu u Zadru

Pláž Ninskou lagunu neboli Královninu pláž zdobí teplé moře a mírný, pozvolný vstup do vody, který vyhovuje rodinám s dětmi. Pláž v městě Nin je vybavena sprchami a kabinami pro převlékání a můžete si vypůjčit slunečník a lehátko, hrát badminton, plážový volejbal, kitesurfing a provozovat další sporty. Na pláži jsou bary a restaurace, kde se můžete osvěžit. Nedaleko pláže se nachází terén s léčivým bahnem, které využívají mnozí hosté jako léčebnou terapii.

'Slanica' – písečná pláž na ostrově Murteru

pláž slanica murterPísečná pláž Slanica se nachází ve stejnojmenném turistické středisku na ostrově Murteru. Je na ní pozvolný vstup do vody, takže je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro ostatní návštěvníky, jak mladé, tak staré. Na pláži můžete jezdit na toboganu, hrát plážový volejbal a tenis, skákat na trampolíně nebo si vypůjčit jet ski. Občerstvit se můžete v několika pohostinských objektech s jídlem a pitím. Na pláži jsou sprchy a hygienické zařízení a můžete si také vypůjčit slunečník a lehátko.

Ostrov Pag – pláž 'Planjka' v místě Stara Novalja

Pláž Planjka - Trinčel se nachází v severní části ostrova Pagu v turistickém středisku Stara Novalja a může se pochlubit Modrou vlajkou, která se uděluje plážím, kde je čisté moře. Jemný bílý písek a pozvolný vstup činí tuto pláž ideální pro rodiny s dětmi, kterým se nabízejí i různé zábavy, jako je tobogan a dětské hřiště. Na pláži jsou sprchy a hygienické zařízení a můžete si vypůjčit lehátko a slunečník. Na pláži hlídají plavčíci, takže můžete v klidu relaxovat na slunci a v moři; občerstvit se můžete v kavárničce a u stánku s jídlem a pitím.

'Vela pržina' a 'Bilin žal' v Lumbardě na ostrově Korčula

Nádherné písečné pláže Vela pržina a Bilin žal se nacházejí nedaleko turistického střediska Lumbarda na ostrově Korčula. Pláž Bilin žal se nachází na severní straně střediska Lumbarda a pláž Vela pržina je na jeho jižní straně. Na těchto plážích s pozvolným vstupem, do vody, a proto ideálních pro rodiny s dětmi, si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky: Na plážích jsou kavárničky, a snack bary a blízko jsou i restaurace, takže se můžete bez přerušování celý den koupat v průzračném moři a slunit na čisté pláži. Kromě plážového volejbalu můžete hrát různé hry na písku.

Newsletter - přihlášení k odběru

Uveďte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete přijímat zprávy

Partner Apartmany385.CZ

Chorvatsko apartmány

Tvorba webových stránek WEB marketing - Správa webových stránek EasyEdit CMS