Rafting v Chorvatsku

Rafting v Chorvatsku
Rafting v Chorvatsku
Rafting v Chorvatsku
Rafting v Chorvatsku
Rafting v Chorvatsku
Rafting v Chorvatsku
  • Rafting v Chorvatsku
  • Rafting v Chorvatsku
  • Rafting v Chorvatsku
  • Rafting v Chorvatsku
  • Rafting v Chorvatsku
  • Rafting v Chorvatsku

Rafting na Kupě

Řeka Kupa protéká Gorským kotarem a dá se na ní provozovat i rafting, který je přizpůsoben všem věkových kategoriím, od rodin s dětmi po jedince, kteří touží po dobrodružství. Vyjíždí se z Brodu na Kupi, kam se dostanete autem z Rijeky za hodinu. Rafting vás nese po čisté zelené řece, na které se dají najít i písečné a oblázkové pláže, takže kromě jízdy na člunu si můžete užívat i v koupání a slunění.

Rafting na Zrmanji

Překrásná krasová řeka se smaragdovou vodou protéká úžasným kaňonem s vodopády. Vzhledem k tomu, že Zrmanja na jaře a na podzim zvedá hladinu, rafting je v té době zvláštním zážitkem - během letních měsíců teče klidně, ale zážitky jsou přesto nepopsatelné. K Zrmanji, do místa Kaštel Žegarski nedaleko Obrovce, se dostanete za půldruhé hodiny z Pakoštan, Zadru a Biogradu.

Rafting na Cetině

„Zelená“ dalmatinská řeka a její nádherný kaňon, husté lesy na jejích březích, mlýny a jeskyně vás okouzlí. Rafting na Cetině je vhodný pro široké spektrum návštěvníků, od dvanáctiletých dětí po náročné dobrodruhy, všichni však musí umět plavat. Zvláštní atrakcí tohoto raftingu je možnost prohlídky jeskyň, skákání do vody z okolních skal, „sprchovat se“ pod vodopády a pití čisté pramenité vody. Penšica, odkud se vyjíždí, se nachází nedaleko Makarské a Splitu, takže o návštěvníky na Cetině není nikdy nouze.

Rafting na řece Dobra

70 km od Záhřebu na silnici Záhřeb - Karlovac - Duga Resa, nedaleko místa Zvečaj se můžete oddávat neopakovatelnému dobrodružství raftingu. Do předepsaných člunů na rafting se vejde deset lidí a každý z člunů má skipera, který dbá o bezpečnost posádky. Všichni účastníci dostanou přilbu, veslo a plovací vestu; na člunu je i nepromokavý vak na fotoaparáty, kterými budete jistě chtít zvěčnit přírodu kolem 5eky Dobra, ale i své zážitky z raftingu.

Rafting na Mrežnici

Na řece Mrežnica můžete kromě raftingu jezdit na kajaku a na kanoi. K tomu, abyste se rozhodli, co je pro vás nejpřitažlivější, vám radíme, abyste si vyzkoušeli všechny tři plavidla. K výletu patří překonávání vodopádů až 10 m vysokých na úseku od Zvečaje do Generalského stolu, ale také koupání v čisté zelené vodě Mrežnice. Budete okouzleni okolní přírodou a na výlet nikdy nezapomenete.

Rafting na řece Una

Rafting na řece Uně je zvláštní zážitek; najdete na ní vodopád Štrbački buk 20 m vysoký, ale i klidné úseky pro rodiny s dětmi nebo ty z vás, kteří se soustřeďují na přírodní krásy. Na řece Uně jsou tři stupně raftingu, pro začátečníky - rafting II. Kostela, pro náročné adrenalisty Štrbački buk stupeň IV. - a pro adrenalinovou zábavu rafting III. Kostela. Krásná příroda a čistá zelená voda vám budou brát dech.

Newsletter - přihlášení k odběru

Uveďte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete přijímat zprávy

Partner Apartmany385.CZ

Chorvatsko apartmány

Tvorba webových stránek WEB marketing - Správa webových stránek EasyEdit CMS